Polecane e-booki:

Polecane książki (Kliknij w okładkę, aby przeczytać opis):
       

Centrum Sprzedaży

Witamy w Centrum Sprzedaży


Procedura zakupu naszych e-booków jest bardzo prosta: wystarczy przelać na nasze konto odpowiednią kwotę, podając adres poczty elektronicznej (e-mail), na którą ma trafić e-book. Po zaksięgowaniu wpłaty, najpóźniej następnego dnia roboczego (czyli nie licząc soboty, niedzieli i świąt) e-book zostanie przesłany na wskazany adres.

Jeśli e-book występuje w kilku formatach (pdf, ePub, mobi), to otrzymają Państwo wszystkie formaty, nic więcej za to nie płacąc.A oto szczegółowa procedura zakupu e-booka:

1. Jeśli trafiłeś na naszą książkę, którą chciałbyś mieć, będzie przy niej podana cena, ile kosztuje.

2. Wypełnij dane do przelewu 

Płatności możesz dokonać albo poprzez serwis internetowy swojego banku, albo poprzez klasyczny przelew w banku, albo w postaci przekazu pieniężnego, np. na Poczcie - to zależy od Ciebie. 

Oto dane, które powinny znaleźć się w przelewie:

- Nazwa odbiorcy: Robert Trafny

W większości przypadków do zrealizowania przelewu, zwłaszcza internetowego, wystarczy podać nazwę odbiorcy i numer konta. Pozostałe dane nie są wymagane. Jeśliby jednak zaistniała taka potrzeba (np. przy przekazie pocztowym), wtedy napisz do mnie, a podam pozostałe dane. Wiadomość wyślij na adres robert-trafny@wp.pl w tytule wpisując "Dane do przelewu".

- nr konta, na które dokonujesz przelew. Oto on:

BZ WBK

65 1090 2167 0000 0001 3123 9378

- cena e-booka

Możesz kupić kilka różnych e-booków jednocześnie, wtedy zsumuj wszystkie ceny.

- W tytule przelewu wpisz adres e-mail, na który e-book ma zostać wysłany, a za nim wpisz tytuł e-booka (lub e-booków), który kupujesz.

-  Wyślij przelew.

- Po zaksięgowaniu Twojej wpłaty, otrzymasz na podany adres e-mail zamówionego e-booka. Znajdziesz go w załączniku wiadomości. Jeśli e-book występuje w różnych formatach (pdf, e-Pub, mobi) otrzymasz je wszystkie, każdy w osobnym załączniku.

Aby skorzystać z e-booka, zapisz go sobie na komputerze, czytniku lub innym urządzeniu, którego używasz do czytania e-booków. Pamiętaj, że każdy format e-booka dedykowany jest innym urządzeniom:

pdf - e-booka w tym formacie najlepiej czyta się na większych monitorach, czyli na komputerze, laptopie, tablecie czy większym e-czytniku. Zawiera on zazwyczaj więcej grafik i fotografii niż ta sama książka w innym formacie.

ePub - to popularny format na urządzenia mniejsze i przenośne, a więc przede wszystkim tablety, smartfony, e-czytniki, iPady i wiele innych, także można go używać na komputerze, jeśli mamy zainstalowany jakiś program do czytania (może to być np. program AlRedaer).

mobi - to format firmy Amazon. Obsługują go wszystkie czytniki tej firmy, ale można go czytać także na komputerze (np. przy pomocy programu Kinde for PC) czy innych urządzeniach, które pozwalają na czytanie plików mobi.

Gdybyś miał jakiś problem z e-bookiem, płatnościami lub realizacją zamówienia, napisz do mnie wiadomość na podany wcześniej adres e-mail. W tytule wiadomości wpisz "Problem". Wszystko da się wyjaśnić :)

Życzymy udanych zakupów i miłej lektury! :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Tanie książki:

Polecane książki (Kliknij w okładkę, aby przeczytać opis):

e-booki   e-booki   e-booki   e-booki

Moje e-booki

Kliknij w okładkę, aby przejść do strony książki

Przejdź do strony książki Przejdź do strony książki