Zadaj pytanie

    Jeżeli masz pytanie natury duchowej, religijnej lub odnoszące się do szeroko rozumianego rozwoju osobistego, duchowego, czy zmiany swojego życia, napisz do mnie.

    Moja odpowiedź zawsze składa się z dwóch części: teoretycznej, opartej na mądrych i wiarygodnych źródłach pisanych, oraz praktycznej, opartej na doświadczeniach własnych i innych ludzi, którzy przez to przechodzili, a którzy zechcieli je potem opisać. Otrzymasz ją ode mnie w e-mailu zwrotnym.
    
    Zadając pytanie zgadzasz się na wykorzystanie treści pytania i odpowiedzi w moich artykułach i książkach, które będę mógł wykorzystać.

    Chroniąc Twoją prywatność będę zawsze podawał tylko Twoje imię i miasto (jeżeli mi je podasz), tak, jak to się zwyczajowo w takich przypadkach robi. Wszystkie informacje, które mogłyby Ciebie zidentyfikować będą przeze mnie usuwane z tekstów o charakterze ogólno-publicznym. Nie musisz się więc niczego obawiać. Gwarantuję pełną anonimowość.

    Istnieje możliwość niepublikowania pytania i odpowiedzi, ale wtedy oczekiwałbym niewielkiej zapłaty (10 zł) za poświęcony czas.


Kontakt:

Pytanie prześlij drogą mailową na adres: Zadaj-pytanie@wp.eu Zadaj pytanie

W tytule listu wpisz: "Pytanie".Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Tanie książki:

Polecane książki (Kliknij w okładkę, aby przeczytać opis):

e-booki   e-booki   e-booki   e-booki

Moje e-booki

Kliknij w okładkę, aby przejść do strony książki

Przejdź do strony książki Przejdź do strony książki