Moje książki


Oto książki, które wyszły spod mojego pióra. W pierwszej części znajdują się książki płatne, a w drugiej (na końcu) darmowe.

Część druga książki popularnonaukowej dla wszystkich, którzy interesują się światem, przyrodą i ludzką naturą. Każdy rozdział dotyka innego tematu, innej sfery ze świata nauki, paranauki, wiedzy, życia i metafizyki. W sposób krótki i poglądowy zagłębiamy się w temat, który jest - zgodnie z tytułem - ciekawy, niezwykły lub zastanawiający. Dużo w niej rozrywki i ciekawostek, którymi można później zabłysnąć w towarzystwie.  

Poradnik programowania w języku Delphi dla początkujących. Na przykładzie ponad 20 projektów Czytelnik poznaje programowanie od strony praktycznej. Książka zawiera pełne kody projektów wraz z obszernym komentarzem wyjaśniającym, rozszerzonym o potrzebną wiedzę teoretyczną, dzięki czemu można poznać i zrozumieć algorytmy programowania.


Strona książki: Delphi w przykładach.


Zbiór opowieści o życiu, szczęściu i Fortunie, która czasem człowiekowi daje, a czasem zabiera. Opisane w tej książce zdarzenia, choć fabularyzowane, zdarzyły się naprawdę.


Strona książki: Historie prawdziwe.


Bajka katolicka, w której udział bierze Pan Bóg, choć nie jest ona o Nim. Bajka opowiada o chłopcu, który swoją miłością i postępowaniem zaskarbił sobie życzliwość Boga, i którego Pan Bóg ratuje z opresji, w którą wpędzili go źli koledzy. Bajka idealna dla katolickich dzieci, których rodzice chcą poprzez tę formę wypowiedzi uczyć Boga.


Strona książki: Góra Zapomnienia.Bajka o wspólnym życiu zwierząt w opuszczonym domu, w którym kot pełni rolę gospodarza.


Strona książki: O tym, jak mysz przestraszyła kota.

Króciutka opowiastka o szkolnym detektywie i tajemniczej woni kwiatów w szkole, która nie wiadomo skąd się brała. W końcu udało się rozwiązać zagadkę...


Strona książki: O tym, jak wyjaśniła się pewna zagadka.
//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Książki (e-booki) darmowe


//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////Pierwsza część większego cyklu o nazwie Poradnik Praktyka, którego można opisać jako zmiana siebie i swojego życia w różnych jego sferach, wszystko po to, abyśmy byli w życiu bardziej szczęśliwi, a nasze życie, aby było bogatsze i lepsze. Niniejsza część zawiera praktyczne porady, w jaki sposób zmienić swoje zewnętrzne życie, aby przygotować sobie grunt pod kolejne, pozytywne zmiany.
Pobierz
Poradnik dla wszystkich, których dotknęła depresja, apatia, autodestrukcja i myśli samobójcze. Książka, na podstawie konkretnych technik i działań pokazuje, w jaki sposób można uwolnić się z tego psychicznego bagna i realnie odzyskać swoje życie.Pobierz
Poradnik życiowy, o tym w jaki sposób poprawić swoje życie ucząc się na błędach swoich i innych ludzi, oraz w jaki sposób korzystać z tzw. mądrości pokoleń.
Pobierz

Pierwsza część większego cyklu pod wspólnym tytułem "Ciekawe, niezwykłe, zastanawiające". Wielotematyczna książka dla wszystkich, którzy interesują się światem, przyrodą i ludzką naturą. Każdy rozdział dotyka innego tematu, innej sfery ze świata nauki, paranauki, wiedzy, życia i metafizyki. W sposób krótki i poglądowy zagłębiamy się w temat, który jest - zgodnie z tytułem - ciekawy, niezwykły lub zastanawiający.Pobierz

Poradnik o tym, w jaki sposób utworzyć we własnym zakresie system zabezpieczenia finansowego, czyli taki system oszczędzania i inwestowania, który zabezpieczy nas finansowo na niemiłe niespodzianki życiowe, takie jak choroba lub utrata pracy.Pobierz
Przewodnik po narkotykach, głównie dla rodziców, choć nie tylko. Można się dowiedzieć z niego (a nawet zobaczyć), jak wyglądają narkotyki, czym się charakteryzują i jak rozpoznać, że ktoś jest pod ich wpływem lub że stale je zażywa. Wszystko jest przedstawione w przystępnej formie i można traktować ten e-book jako kompendium wiedzy dla rodzica – zawarte jest w nim wszystko to, co każdy rodzic powinien o narkotykach wiedzieć, aby móc chronić swoje dziecko.


Pobierz
Mini poradnik dla wszystkich starających się o pracę. Znajdziemy w nim przede wszystkim zbiory pytań od łatwych do trudnych wraz z przykładami odpowiedzi, abyśmy wypadli na rozmowie kwalifikacyjnej jak najlepiej. Nie brakuje także przydatnych wskazówek związanych z autoprezentacją i przedstawieniem siebie w jak najlepszym świetle.

Pobierz
Dzięki tej książce poznasz sposób odczytywania inskrypcji hieroglificznych, na przykładzie dwóch takich inskrypcji, wraz z szerokim komentarzem, oraz zamieszczonym mini słownikiem hieroglificzno-polskim, z najczęściej występującymi w inskrypcjach słowami.Pobierz
Bajka dla dzieci o tym, że zawsze należy wysłuchać drugą osobę, nawet wroga, bo czasami to, co ma do powiedzenia może być naprawdę bardzo ważne.

Pobierz
Klasyczna bajka o tym, że wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej. Chłopiec wyrusza na poszukiwanie swojego szczęścia i po wielu przygodach odnajduje je w końcu w swoim domu.
Pobierz

Więcej moich darmowych e-booków można znaleźć w moim repozytorium na Chomiku: darmowe e-booki.


//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Tanie książki:

Polecane książki (Kliknij w okładkę, aby przeczytać opis):

e-booki   e-booki   e-booki   e-booki

Moje e-booki

Kliknij w okładkę, aby przejść do strony książki

Przejdź do strony książki Przejdź do strony książki