Gratisy

     Zapraszam do pobierania darmowych plików. Są one na wolnej licencji (do niekomercyjnego wykorzystania), więc można je za darmo pobierać, a nawet udostępniać (także za darmo) innym.

     Warto tu od czasu do czasu zaglądnąć, gdyż zakładka ta będzie się stale powiększać o nowe pliki. W tej chwili do pobrania są następujące gratisy:

 ***************************************************************

 Przewodnik po narkotykach, głównie dla rodziców, choć nie tylko. Można się dowiedzieć z niego (a nawet zobaczyć), jak wyglądają narkotyki, czym się charakteryzują i jak rozpoznać, że ktoś jest pod ich wpływem lub że stale je zażywa. Wszystko jest przedstawione w przystępnej formie i można traktować ten e-book jako kompendium wiedzy dla rodzica – zawarte jest w nim wszystko to, co każdy rodzic powinien o narkotykach wiedzieć, aby móc chronić swoje dziecko.

Pobierz

 *************************************************************** e-book opisujący życie niezwykłej świętej, Joanny d'Arc, za pomocą której Bóg w sposób chyba najbardziej jawny objawił swoje działanie w dziejach świata. Historię jej życia czyta się jak dobrą opowieść przygodową, więc chociażby z tego powodu warto ją przeczytać.
 Pobierz


*************************************************************************

e-book
    Wielotematyczny e-book dla wszystkich, którzy interesują się światem, przyrodą i ludzką naturą. Każdy rozdział dotyka innego tematu, innej sfery ze świata nauki, paranauki, wiedzy, życia i metafizyki. W sposób krótki i poglądowy zagłębiamy się w temat, który jest - zgodnie z tytułem - ciekawy, niezwykły lub zastanawiający. Książka szczególnie polecana dla tych, którzy chcieliby rozwinąć lub poszerzyć swoje zainteresowania, lecz brak im pomysłów. W tej książce znajdą je na pewno.*************************************************************************

e-booki za darmo
     Poradnik o tym, w jaki sposób utworzyć we własnym zakresie system zabezpieczenia finansowego, czyli taki system oszczędzania i inwestowania, który zabezpieczy nas finansowo na niemiłe niespodzianki życiowe, takie jak choroba lub utrata pracy. Poradnik jest dla każdego, nawet dla tych, którzy nie mają pojęcia o inwestowaniu. Wszystko jest wyłożone w książce krok po kroku, w prosty i przejrzysty sposób.


***************************************************************

Darmowe gify

Zbiór ponad 500 gifów posegregowanych tematycznie.

Pobierz

***************************************************************


    Mini poradnik dla wszystkich starających się o pracę. Znajdziemy w nim przede wszystkim zbiory pytań od łatwych do trudnych wraz z przykładami odpowiedzi, abyśmy wypadli na rozmowie kwalifikacyjnej jak najlepiej. Nie brakuje także przydatnych wskazówek związanych z autoprezentacją i przedstawieniem siebie w jak najlepszym świetle.
 
 Pobierz

 ***************************************************************

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Moje e-booki

Kliknij w okładkę, aby przejść do strony książki

Przejdź do strony książki Przejdź do strony książki