O mnie

    Nie mogę o sobie powiedzieć, że jestem zwykłym człowiekiem. Od dziecka uważano mnie za innego. Rzeczywiście, już w dzieciństwie odszedłem w sposób naturalny od zwykłej drogi rozwoju człowieka. Odkąd bowiem nauczyłem się czytać, dałem się wchłonąć w świat nauki i wiedzy, zarówno empirycznej, jak i metafizycznej.

    Z biegiem czasu zdobywałem coraz większą wiedzę, na coraz więcej tematów, nie stroniąc od tak trudnych, jak teoria względności czy chromodynamika kwantowa. Dla mnie była to przyjemność móc poznawać tak wielkie osiągnięcia myśli ludzkiej, nawet, jeśli w danej chwili nie wszystko rozumiałem.

    Mądrość człowieka nie mierzy się jednak ilością posiadanej wiedzy, lecz umiejętnością jej wykorzystania, najlepiej w celu polepszenia swojego życia i otaczającego nas świata. Rozumiejąc to dobrze, w którymś momencie z teoretyka wiedzy stałem się Praktykiem.

    Początkowo zacząłem wykorzystywać zdobytą wiedzę do realizacji wielu swoich projektów, głównie natury technicznej. Zanim kupiłem sobie coś profesjonalnego, w między czasie, wiele rzeczy sam sobie robiłem. W ten sposób powstały na przykład lunety, mikroskop, czy keyboard. Jako rozrywkę umysłową wykorzystywałem w tym czasie takie dziedziny jak chociażby kryptografia, czy odczytywanie hieroglifów.

    Po różnych zawirowaniach życiowych, zacząłem stosować swoją wiedzę także do odmiany siebie i swojego życia, co też w dużej mierze już uczyniłem. Przy okazji pozyskałem wiedzę na temat duchowości człowieka i w krótkim czasie porzuciłem wiedzę empiryczną, którą po tych, z góra 20 latach, miałem już wysoce wyeksploatowaną, na rzecz duchowości i mistyki. Otworzyły się przede mną horyzonty, jakich trudno szukać w świecie zmysłowym. Od kiedy Pan Bóg pociągnął mnie ku sobie, moje życie nabrało zupełnie innego wymiaru.

    Swoją wiedzę empiryczną i duchową, zarówno teoretyczną jak i praktyczną, opisuję teraz w swoich artykułach i książkach, które udostępniam często zupełnie za darmo. Wyżej bowiem od pieniędzy stawiam sobie stanie się częścią lepszego życia drugiego człowieka.

    Nie twierdzę, że pieniądze nie są w życiu potrzebne. Są, chociażby na żywność i opłaty, stąd też proszę swoich Czytelników o dobrowolne datki na moją rzecz lub prowadzę działalność komercyjną na swoich blogach. 


O moim blogu:


     Blog „Wiedza jest super” istnieje od 2014 roku i jest adresowany do osób ciekawych świata lub takich, które szukają informacji na konkretny temat.

     Artykuły publikuję średnio dwa razy w tygodniu i zawsze staram się, aby były rzetelne, wyczerpujące temat stąd też są dosyć obszerne, często dzielę je więc na kilka części.

     Poniżej przedstawiam screen z Google Analytics podsumowujący statystyki z 3 ostatnich miesięcy:A oto kilka dodatkowych informacji o moich czytelnikach:

Wiek czytelników
 
Płeć czytelników
5 komentarzy:

 1. A czy umieszczenie na kazdym swoim blogu linkow do pozostalych blogpow nie zwiekszy pozycjonowania i ruchu? Wydaje mi sie ze duzo.
  poza tym lulatwi przejscie do nich czytelnikowi.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z pewnością nie zaszkodzi. Jeśli chodzi o ten blog, to wejścia poprzez niego do innych moich blogów był na poziomie minimalnym, więc usunąłem linki do swoich pozostałych blogów, aby nie zwiększały proporcji linków wychodzących do przychodzących. Pozostawiłem jedynie na blogu Zmień swoje życie , bo z niego mam sensowne przejścia do pozostałych blogów. O wiele lepszym rozwiązaniem jest opublikowanie artykułu z linkiem kierującym do drugiego bloga, gdzie czytelnik może uzupełnić swoją wiedzę. Można z tego uzyskać o wiele większy ruch.

   Usuń
 2. Moj komentarz jest do artykulu https://wiedza-jest-super.blogspot.com/2016/05/darmowy-e-book-jako-forma-reklamy-bloga_27.html

  OdpowiedzUsuń
 3. W adresie bloga "Zmień swoje życie" jest błąd - "zmnienic" zamiast "zmienic". Przy klikaniu w link nie ma to znaczenia, ale jak ktoś wpisuje adres "z ręki", jak ja pierwszy raz, to po podaniu poprawnego słowa jest informacja o tym, że blog nie istnieje. A przecież istnieje, tylko z błędem w nazwie. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki za komentarz. O tym błędzie wiem. Błąd ("zmnienić") jest w adresie internetowym. Niestety, kiedy go wykryłem, blog był już mocno wypromowany przez moje e-booki, więc postanowiłem tak ten adres pozostawić... Pozdrawiam

   Usuń

Tanie książki:

Polecane książki (Kliknij w okładkę, aby przeczytać opis):

e-booki   e-booki   e-booki   e-booki

Moje e-booki

Kliknij w okładkę, aby przejść do strony książki

Przejdź do strony książki Przejdź do strony książki